Площа парку – 7,8 га
Адреса – вул. Вишгородська
Відкритий – 1937 року
Історія – До Жовтневого перевороту парк перебував у приватній власності. В радянські часи його було поділено на дві частини: одна, площею 7,46 га, що прилягає до вулиці Білицької – була передана під будівництво Подільського районного парку культури і відпочинку, а друга – північно-західна частина -Центральній дослідно-педагогічній агробіостанції (тепер – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді).
Парк культури і відпочинку був відкритий 1937 року і отримав назву Парк імені Єжова, на честь наркома внутрішніх справ СРСР Миколи Єжова. 1939 року, після арешту Єжова, його ім’я було прибрано з назви парку. Під час Другої Світової війни парк було зруйновано внаслідок бомбардувань залізниці, яка проходить поруч (на території парку залишилася вирва від авіабомби). З усіх паркових споруд збереглися будівля контори, кінобудка та парашутна вишка (на пагорбі).
До 1961 в кінці центральної алеї парку (починається між двома флагштоками з боку Вишгородської вулиці) стояв пам’ятник Сталіну.
Інфраструктура – Тут є дитячий майданчик, музей Т. Г. Шевченка «Хата на Пріорці», заклад громадського харчування « Пріорка».
Цікаво – Визначною пам’яткою парку є 300-літній дуб (див. Дуб Шевченка), що знаходиться в нагірній частині поблизу південної вершини. У нижній частині парку розміщено відділ музею Т. Г. Шевченка «Хата на Пріорці». Це все, що залишилося від старої забудови – невелика хатка (вул. Вишгородська, 5), де в серпні 1859 року, в родині С. М. Лободи жив Т. Г. Шевченко. Одно-, дво- і триповерхова забудова по краю парку (непарний бік Вишгородської вулиці) зберігалася до 1960-х років.