Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Подільського району.

Це – парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим.

Мета

Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

На балансі Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Подільського району знаходиться 836,057 га зелених насаджень, в тому числі: 10 парків, 31 сквер, 1 бульвар, 3 проспекти, зелені насадження вздовж 75 вулиць, схили гір та зона відпочинку на масиві «Виноградар».

Основним завданням підприємства є догляд за закріпленими зеленими насадженнями їх реконструкція, озеленення, квіткове оформлення та санітарна очистка.

Робота підприємства спрямована на створення комфортних умов для проживання і відпочинку мешканців району та гостей столиці.

В оранжерейно – парниковому господарстві вирощується однорічна розсада квіткової продукції, яка висаджується в квіткових композиціях на виставках квітів в Печерському ландшафтному парку та в парках , скверах, бульварах району.

Крім того систематично проводилось очищення парків, скверів, бульварів , зон відпочинку від сміття та від снігу в зимовий період. Також проводиться постійний догляд за доріжками, урнами, лавами, особлива увага приділяється центральній частині району.

МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

З метою покращення виконання зеленими насадженнями санітарно-гігієнічних та декоративних функцій впродовж року виконувались роботи з їх оздоровлення, видалення сухостійних, хворих, аварійних та перестійних дерев. Натомість висаджується значна кількість молодих дерев і кущів, в тому числі вічнозелених.